projektavimas.jpg

Apie projektą

Šiuolaikiniam, nuolat skubančiam žmogui, namai, kuriuos galima greitai pasiekti po darbo, susitikimo ar laisvalaikio mieste yra neatsiejama gyvenimo dalis. Dėl savo puikios lokacijos Dainavos apartamentai, puikiai atitiks aktyvaus, laiką taupančio miestiečio poreikius. Pavargus nuo miesto šurmulio puiki alternatyva poilsiui – greta esantys Dainavos ir Draugystės parkai, atnaujinti dviračių takai.

Dainavos apartamentai –  modernus A energinės klasės 9 aukštų pastatas, kuriame suprojektuota 64 būtai ir komercinės patalpos pirmame aukšte. Čia galėsite rinktis nuo 54 kv.m dviejų kambarių butus ir 74,09 kv.m trijų kambarių butus.Šiame projekte didelis dėmesys skiriamas detalėms, šiuolaikiniam dizainui ir patogumui. Visi butai turės balkonus arba lodžijas, kurie kartu su vitrininiais langais užtikrins šviesią ir jaukią atmosferą. Viršutinių aukštų gyventojus džiugins Dainavos panoramos. Po namu suprojektuota požeminė automobilių saugojimo aikštelė, kurioje galima saugiai palikti automobilius. Šalia namo suplanuota saugoma antžeminė automobilių aikštelė ir nemokama aikštelė šalia pastato.Klientų patogumai butus galime pasiūlyti su daline apdaila ir pilnai įrengtus.

 

 

STATINIO IR BUTŲ APRAŠYMAS
Sklypo planas
4

A KLASĖS NAMAI

Nauja gyvenimo kokybė

Įrengiami A energinės klasės naujos statybos butai, atitinkantys aukštus efektyvumo reikalavimus bei užtikrinantys mažesnes eksploatavimo išlaidas. Kiekviename bute suplanuota rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri gyvenamąją erdvę aprūpins gaiviu oru.
Statybos darbams atlikti naudojama moderniausia įranga ir pažangios inžinerinės technologijos.

DSCF0107

FASADAI

Nauja gyvenimo kokybė

Pastato fasadui
pasirinktos išskirtinės molio keramikos plokštės. Molio keramika atveria neribotas formų galimybes, todėl yra vertinama viso pasaulio architektų. Degtos molio keramikos plokštės gaminamos tik pagal individualius užsakymus, todėl kiekviena jų yra vienintelė. Keramikiniai fasadai yra ilgaamžiai, pasižymi energijos taupymo bei restauracijos paprastumo savybėmis.
reikalavimus.

gealan-pvc-profilis-s9000

LANGAI

Nauja gyvenimo kokybė

Sumontuoti itin erdvūs 6 kamerų 3 stiklų plastikiniai langai orientuoti į Pietų, Rytų,Vakarų ir Šiaurinę pusę. Plastikiniai langai GEALAN S9000 pasižymintys itin gera garso izoliacija ir atitinka „A+“ energinės klasės reikalavimus.

patio-balcony-garden-ideas

LODŽIJOS IR BALKONAI

Nauja gyvenimo kokybė

Jūsų patogumui rytinėje ir pietinėje namo pusėje suprojektuotos erdvios grūdinto - laminuoto stiklo berėmės lodžijos, kurios pasižymi išskirtinėmis saugumo savybėmis.
Lodžijos stiklų dalys suplanuotos itin praktiškai, jos atsidaro į vidų, todėl galėsite mėgautis lodžijos teikiamais privalumais tiek šaltaisiais, tiek šiltais metų laikotarpiais.
Vakarinėje namo pusėje jaukūs tamsaus grūdinto stiklo balkonai.

images

POŽEMINIS IR ANTŽEMINIS PARKINGAS

Nauja gyvenimo kokybė

Jūsų patogumui suplanuotos 25 parkavimo vietos požeminėje saugojimo aikštelėje,18 parkavimo vietų antžeminėje saugojamoje parkavimo aikštelėje ir 65 parkavimo vietos šalia namo. Dviračių laikymo saugykla.

Child, Playing, Playground.

APLINKA IR GERBŪVIS

Nauja gyvenimo kokybė

Teritorijoje šalia namo bus įrengtas erdvus ir tvarkingas, apželdintas kiemas su pėsčiųjų takais, poilsio zonomis, kuriose gelžbetonio suoliukai su LED apšvietimo juostelėmis. Pastato perimetru ties pirmo aukšto vitrinomis įrengtas modernus LED apšvietimas. Įrengta didelė vaikų žaidimo aikštelė.

02_viz_2_1024x587

PATOGI VIETA GYVENTI

Nauja gyvenimo kokybė

Kiekvieną mikrorajoną lengvai ir greitai galite pasiekti nuosavu arba viešuoju transportu. Už kelių kilometrų automagistralė A1 Klaipėda-Vilnius.
Netoliese atnaujintas Dainavos parkas ir Draugystės parkas, kuriuose galėsite aktyviai sportuoti ar leisti laiką su šeima.
Šalia įsikūrę prekybos centrai, Urmo bazė, sporto klubai, grožio salonai, kavinės ir barai, Dainavos poliklinika ir kitos privačios klinikos.
Mikrorajone daugiau kaip 11 mokyklų ir darželių.

KONTAKTAI

Pardavimų vadybininkė

EDITA URBANAVIČIŪTĖ

info@dainavosapartamentai.lt

+370 620 38411

Pardavimų vadybininkė

SIMONA DŽIAUKŠTIENĖ

bustas@011.lt

+370 66711011

Statytojas

UAB ARGENSTA

sandra@argensta.lt

+370 640 41444

SUSITARKIME SUSITIKIMUI: